Wypoczynek nad morzem

Handlowej, Przy klubie muzycznym Vehikuł Czasu 200m od jeziora. Wyszukiwarka domyślnie wyszukuje wszystkie dostępne materiały. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł zawęzić wyniki do rodzaju materiału, kategorii i podkategorii.

Bardzo blisko do sklepu, restauracji i kawiarni. W odległości ok. 800 m strzeżona plaża z ratownikiem i barem na plaży. Ceny umowne – w zależności od terminu, ilości osób oraz długości pobytu. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań abyście mogli Państwo poczuć się u nas jak w domu. Spokojna okolica a jednocześnie bliskość centrum sprawia, że każdy będzie się u nas czuł dobrze.

three świetlice, sala disco z profesjonalnym wyposażeniem, świetlicę ze stołem do ping-ponga, salę TV, parking, wypożyczalnia sprzętu do plażowania, wypożyczalnia rowerów, kijków do Nordic Walking. 2, three – osobowe pokoje oraz 4-osobowych pokoje typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym. Wyjazd Seniorów z melex Łeba z ustalonego miejsca we wczesnych godzinach porannych. Oddaliśmy do dyspozycji 3 melex-y sześcioosobowe oraz 1 czteroosobowy aby umilić Państwu pobyt w naszej miejscowości.

W obiekcie posiadamypokoje z wyjściem na ogród oraz pokoje z balkonem. Doskonała lokalizacja, niewielka odległość od zatoki jest idealna dla osób lubiących sporty wodne oraz rodzin z małymi dziećmi. Bardzo atrakcyjnym miejscem w Grzybowie jest nowo wybudowany taras widokowy znajdujący się przy plaży na wysokości 2 piętra. Dom nasz położony jest w Sianożętach, w odległości zaledwie 500 m od morza (5 -7 minut krokiem spacerowym). Dbamy, aby każdy z naszych gości mógł cieszyć się spokojem podczas spędzonego u nas urlopu. Gwarantujemy Państwu spokój i wypoczynek w komfortowych warunkach.

Latem rozkwita agroturystyka, można tu skosztować kaszubskiego jadła, nacieszyć oko gospodarskimi zwierzętami. Ale też pojeździć konno, bo kilka z gospodarstw oferuje również taką możliwość. Słajszewianie letników przyjmują również w swoich domach. Są na szczęścia miejsca, w których obecność drugiego człowieka nie musi być tak dotkliwa, a nadmorskie rejony są mniej zdeptane ludzką stopą. I do takiej właśnie grupy należy ta pomorska, kaszubska wioska. Nie ma tłumów, parawanów i wścibskich spojrzeń.

Obiekt położony w centrum, między ulicą Mickiewicza i Szkolną. Zachęcamy do zwiedzenia muzeum w pobliskim Klasztorze Żarnowieckim. W Krokowej warto zobaczyć odrestaurowany pałac z XVI w. Obiekt położony w willowej części miejscowości pokryty trawa i kwiatami.

Miejscowość Sarbinowo oferuje wszelakie możliwości spędzania wolnego czasu, basen, SPA, Stadnina Koni. Sarbinowo jak każda miejscowość turystyczna posiada wiele barów, smażalni, pubów i imprez. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego nowo wybudowanego pensjonatu 10 metrów od morza.

Dla pokoi 2-osobowych jest jedna lodówka na 2 pokoje. Jeden pokój 2-osobowy posiada własną lodówkę. Pokoje 4-osobowe są dwupoziomowe i posiadają wejście na wieżę, z której jest piękny widok na Zatokę. Kwatery prywatne – pokoje gościnne w Karwii- czynne całorocznie. Kwatery prywatne – pokoje gościnne w Wisełce- czynne sezonowo.