Wycieczki po Łebie

W lipcu i sierpniu 2021 roku skorzystało z niej przeszło 25 tysięcy osób. Było więc jasne, że meleksy i w tym roku zawitają do Orłowa. W minioną sobotę, 25 czerwca, linia rozpoczęła kursy pomiędzy stacją kolejową, a w orłowskim molo lub melexy łeba.

We wnętrzu dawnej stodoły jedliśmy świetnego pieczonego halibuta z ziemniakami i warzywami (45 zł) oraz wyśmienitą szarlotkę upieczoną przez gospodynię (5 zł). Znajomi jedli schabowego, był również bardzo dobry. Następnego dnia wybraliśmy do rodzinnego Bistro „Przed Wydmą” w Smołdzińskim Lesie ze znakomitą kuchnią kresową.

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska zapewnia moc wrażeń i wspaniałą zabawę każdego dnia pobytu. Specjalnie dla gości przygotowaliśmy codzienne profesjonalne animacje, koncerty i wieczory tematyczne wliczone w cenę pobytu. Nie zabraknie też imprez tanecznych, karaoke oraz tradycyjnego ogniska z grochówką i pieczeniem kiełbasek.

Dla tych, którzy chcą spędzić aktywne wakacje nad morzem, bezpłatnie odbywają się takie zajęcia jak gimnastyka w wodzie, Aqua Aerobic czy Nordic Walking. Miłośnicy sportu mogą zagrać w tenisa ziemnego, ping-ponga, piłkę nożną, siatkówkę, a także skorzystać z Sali Fitness. Na terenie naszego SPA nad morzem znajdują się również stanowiska do grilla, ogródki jordanowskie oraz ścieżka zdrowia. Żadne hotele spa nad morzem nie dają tyle możliwości, co Panorama Morska – więcej niż lodge dla rodzin z dziećmi nad morzem, więcej niż lodge spa nad morzem. Zapraszamy Państwa na niezapomniany wypoczynek do Władysławowa.

Być może wtedy na parkingach w gminie Sztutowo zapanuje normalność. W przypadku parkometrów, które powiat zlikwidował koszt wynosił nie więcej niż 10 zł za dzień, a niedziele i święta były wolne od opłat. Czyli prawo jazdy musi być, auto-kasko lub co najmniej OC musi być, serwisy są tylko gdzie i jak ładuje się takie autko. W tym roku zdecydowałem się na pracę sezonowa aby pomóc swojemu znajomemu w prowadzeniu wypożyczalni rowerów w Kołobrzegu. Po sezonie mam zamiar podjąć już pracę na stałe – mówi Alan Pisula (20 l.) z Choszczna.

Wakacje nad morzem to niepowtarzalna okazja, by skorzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez nasz luksusowy obiekt. Nasze domy położone są w spokojniejszej części Kopalina, w ślepej uliczce – 400m od lasu. Droga na plażę prowadzi przez las, obok jest droga dla samochodów oraz parking przy samej plaży.

Czy naprawdę, aby dobrze zjeść nad morzem trzeba wydać majątek? Im bliżej plaży i morza, tym będzie bardziej słono. Wczasowicze chwalą, ale firmy transportowe i taksówkarze uważają, że to niesprawiedliwa konkurencja. Zwykli kierowcy traktują ich natomiast jak koszmarną… Praca podczas upałów może stanowić zagrożenie dla zdrowia, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o swoje bezpieczeństwo. Dział dziesiąty Kodeksu pracy jest poświęcony…

W sezonie zbiorów czyli przez trzy miesiące, trzeba zarządzać pracownikami pakowni i magazynu – zespół liczy od 12 do 18 osób. Wskazuje, że obecność uchodźców nie wpływa na obniżenie stawek. – W Polsce, szczególnie w pewnych regionach, brakuje rąk do pracy. Problem niewystarczających kadr rozwiązuje zatrudnianie np.