Wycieczki i atrakcje po Łebie

Część tamtejszych wyrobów dociera również do Polski. Niektóre sprzedawane są pod marką producentów europejskich. Choć w wypadku pojazdów użytkowych trudno mówić o „modzie”, to jednak firma dba, by meleksy wyglądały nowocześnie i wyznaczały standardy w swoim segmencie. Meleks Łeba są znacznie bardziej energooszczędne, co w znaczący sposób przekłada się na zasięg pojazdu. Nawet ze standardowym zestawem akumulatorów meleks może się pochwalić średnim zasięgiem rzędu 60–80 km. „To w zupełności wystarcza większości naszych klientów, bo rzadko kiedy zdarza się, by te pojazdy musiały pokonywać większe odległości w ciągu jednego dnia.

„Melex” może nie spełniać warunków technicznych dla „pojazdu wolnobieżnego” także z innych powodów np. W przypadku takich pojazdów mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 6 września 2001 r. Moim zdaniem konieczne jest ograniczenie mobilności tych pojazdów.

– W tej chwili są dwa elektryczne pojazdy czteroosobowe. Nowe będą ośmioosobowe z uwagi na to, że teren cmentarza jest bardzo rozległy, zapotrzebowanie na takie przejazdy jest duże i zdarzało się, że ludzie musieli czekać w kolejce – dodaje Chałabis. Miasto postanowiło kupić dwa nowe meleksy. – Postaramy się, żeby jeździły już przed latem – zapowiada Katarzyna Chałabis z Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta. – W tej chwili jesteśmy na etapie rozeznania rynku i ustalania pewnych wymagań technicznych.

Bogata oferta gastronomiczna licznych restauracji i barów. Wspaniałe atrakcje turystyczne do których zaliczamy największy w Polsce park dinozaurów, park linowy, naturalny labirynt czy dom do góry nogami. Kolonie i grupy zorganizowane Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla większych grup. Jeśli chcą państwo przetransportować większą ilość osób to nasze pojazdy są świetną propozycją dla każdej grupy.

Pasażerowie będą mogli wsiąść lub wysiąść przy al. Świerkowej, w okolicy obu wejść na peron stacji SKM Gdynia Orłowo. Ostateczną liczbę przyznawanych identyfikatorów określa Prezydent Miasta Krakowa w drodze zarządzenia.

ODBIÓR – jest zawsze bezpłatny z dowolnego miejsca Starego Miasta lub Kazimierza, również pod zakończeniu zwiedzania odwozimy Państwa w dowolne miejsce w centrum. Melex od 50 lat dba o środowisko naturalne produkując pojazdy elektryczne. Nowoczesny napęd to nie tylko eliminacja szkodliwych spalin, ale również wymierne korzyści materialne. Podróżowanie meleksem to wygodny sposób, aby dostać się na plażę i spędzić na niej cały dzień. Ze względu na warunki atmosferyczne meleksy nie kursują w okresie zimowym, ale – poza wakacjami – bez problemu można z nich korzystać w takich miesiącach jak maj, czerwiec czy wrzesień.

Ludzi było już zdecydowanie więcej niż rano, szczególnie dużo koloni zaczęło docierać pod wydmy. Zwiedzając malowniczą wieś, jaką jest Jastrzębia Góra nad morzem warto skorzystać z transportu meleksem, który jest bardzo wygodny i daje wiele korzyści. Jest on przede wszystkim ekologiczny i nie zanieczyszcza środowiska, co jest niezwykle ważne. Z jego usług można skorzystać praktycznie codziennie, a nawet w święta. Wszystkie pojazdy wyposażone są w wygodne siedzenia, zapewniające niezwykły komfort.

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, przesuwany piasek wygrywa melodię. Fajna sprawa, tylko niestety ludzi zaczęło przybywać. Całe pielgrzymki przemierzały wydmę w stronę morza. Po krótkich wygłupach na piasku, czas na nas. Wracając schowaliśmy się za meleksem, który torował nam drogę.

W minioną sobotę, 25 czerwca, linia rozpoczęła kursy pomiędzy stacją kolejową, a w orłowskim molo. Taxi Jastrzębia Góra też jest bardzo popularną formą transportu, jednakże nie jest tak oryginalna, jak meleks. Jest to pojazd, który samym swoim wyglądem zachęca turystów do podróży i zwiedzania. Budzi on ogromną ciekawość oraz sprawia, że każdy w nim czuje się naprawdę wyjątkowo. Transport meleksem to sama przyjemność, która daje mnóstwo korzyści.