Transport do Łeby

Do cięższych prac w produkcji, logistyce, transporcie, a także w rolnictwie zatrudniani są mężczyźni. Obecnie w Polsce przebywają w zdecydowanej większości kobiety, część z nich podejmuje pracę np. Ze względu na specyfikę pracy lub choćby przepisy BHP, nie wszystkie zadania mogą jednak wykonywać – opisuje Zadrożna. Cały czas poszukiwani są pracownicy w produkcji, również sezonowo.

Wyślij pytanie do personelu obiektu, aby dowiedzieć się więcej. W obiekcie Goście mogą grać w tenisa stołowego. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników trekkingu i jazdy na rowerze. Jeśli zarezerwowałeś pobyt w tym obiekcie na Booking.com, możesz wystawić mu opinię. Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.

W obiekcie apartamenty jednopokojowe dla 2-4 osób, dwupokojowe dla 2 do 7 osób. Melex Łeba to idealne miejsce na wypocznek z dziećmi. Apartamenty to mieszkania o podwyższonym standardzie. Apartament powinien posiadać kuchnię lub aneks kuchenny. Apartamenty na wynajem powinny być wyposażone w niezbędne sprzęty agd oraz kuchenne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *