Spędź miło czas w Łebie

Posiadamy 60 taksówek – auta three,four, 6 letnie, nie starsze niż 10 lat, w tym limuzyny, Vany i kombi. Pasażer ma obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa w taksówce. Jeśli policja zatrzyma taxi do kontroli to właśnie pasażer zapłaci mandat.

Zapewniamy transport gości na imprezach okolicznościowych. Świadczymy również usługę odprowadzenia samochodu. Ekologiczne melexy w Łebie jest jedną z największych korporacji taxi pracujących na terenie Białegostoku.

Zamawiając tanie taksówki w Katowicach masz pewność profesjonalnie wykonanej usługi – doświadczeni kierowcy znają Katowice, dzięki czemu nasze taxi zawiozą Cię wprost pod wskazany adres. Troska o środowisko jest równie ważna, co bezpieczeństwo pasażerów, dlatego sukcesywnie wprowadzamy do naszej floty ekologiczne samochody z napędem hybrydowym. Pomożemy Państwu przy przewozie kilku drobnych rzeczy, a także przy większej przeprowadzce. Realizujemy również przeprowadzki przychodni, czy bibliotek.

Jeśli czeka Państwa podróż lub przeprowadzka, a liczba bagażów przekracza Państwa możliwości lokomocyjne, zachęcamy do skorzystania z oferty transportu bagażowego. Pomagamy w przeprowadzkach, transporcie mienia, a także mebli i sprzętu AGD. Dla klientów korporacyjnych zbudowaliśmy atrakcyjny system zamawiania taksówek w oparciu o aplikacje internetowe, vouchery, specjalne karty oraz hasła.

LITE to usługa, z której korzysta coraz więcej osób. Nie wszyscy jednak wiedzą, na czym dokładnie ona polega, a także jakie są jej zalety. Pozostań z nami, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Zastanawiasz się, co zrobić, aby nie uległa ona uszkodzeniu?

Dowieziemy Cię do miejsca zakwaterowania wygodnym, klimatyzowanym pojazdem. W ramach marketingu bezpośredniego – w celu oferowania Państwu naszych usług, w tym dobieranie ich pod kątem Państwa potrzeb możemy wykorzystywać profilowanie. Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dlatego oprócz standardowych przejazdów, oferujemy szereg dodatkowych usług, takich jak zakupy na telefon, holowanie pojazdów, realizacje recept. Możesz także zamówić stałe zlecenia tanią taksówką.

Zapraszamy do współpracy kierowców z prawem jazdy kat. B z samochodem, posiadających licencję i zdany egzamin taxi. Aplikacja Mobilna Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od najbliższej taksówki! Taxi Polska Najlepsze korporacje w Polsce zjednoczone dla Twojego bezpieczeństwa!