Ruchome wydmy melexem

Organizowane są tu w sezonie letnim koncerty, a wąwóz Chłapowski znajdujący się w obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego to perełka tej miejscowości. Oferujemy 5 komfortowo wyposażonych domków o powierzchni 48m2 dla 4-6 osób oraz przewozy meleks łeba. Domki posiadają salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie (z tego jedna otwarta z możliwością dostawki), łazienkę oraz taras. Jeden domek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości jest 16 nowych domków i 6 domków Standard – pojedyncze, podwójne i w opcji z antresolą.

W każdym pokoju mini aneks kuchenny (lodówka, naczynia, sztućce), telewizor LCD, zestaw mebli ogrodowych, sprzęt plażowy. Ciekawy jest fakt, że nazwa Jantar pochodzi od litewskiego określenia bursztynu. Została ona wybrana nie bez powodu – do dzisiaj na lokalnych plażach Mierzei Wiślanej można znaleźć drobinki tego pięknego „złota Bałtyku”. Wakacyjna praca nad morzem to ciekawy sposób na połączenie obowiązków z przyjemnościami.

Są też melexy, których ceny prezentujemy nieco niżej. Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności. Wypożyczenie roweru to koszt 15 złotych za godzinę, plus 100 złotych kaucji za każdy wypożyczony rower!

Droga do plaży morskiej to około 300 m licząc od bramy ośrodka ścieżką przez las sosnowy. Do kąpieliska strzeżonego należy doliczyć dodatkowo ok. 150 m. Ośrodek jest położony bezpośrednio nad jeziorem.

Zapraszamy nad morze na rodzinny wypoczynek. Oto lista atrakcji, które warto zobaczyć w pobliżu. Atrakcje są posortowane wg odległości, poczynając od tych najbliżej. Najlepiej spacer na wydmy odbyć lasem i wrócić brzegiem morza.

Każdy, kto przyjeżdża do Słowińskiego Parku Narodowego, obowiązkowo musi zobaczyć ruchome wydmy. To niezwykłe zjawisko powstaje na skutek ciągłego przenoszenia piasku przez wiatr. Tutaj wydmy są tak duże, że w niektórych miejscach przesłaniają cały horyzont, przez co często nazywa się je „polską pustynią”. Do wydm można dojść spacerem od parkingu, albo dojechać rowerem, ale dzieci bardzo lubią też przejażdżki meleksami, które w sezonie kursują tu regularnie. W całym parku wyznaczono ponad one hundred seventy km szlaków pieszych i rowerowych, które pozwalają na bliższy kontakt z przyrodą. Przy nich znajdują się liczne atrakcje, wieże widokowe, jak chociażby wieża Rowokół, oraz pomosty z pięknym widokiem na największe w Polsce jeziora przymorskie – Gardno i Łebsko.

Takim miejscem cały czas jest Słowiński Park Narodowy i leżący w jego sercu Smołdziński Las. Byliśmy dużą grupą rodzin z dizećmi w tym hoteu w sierpniu 2012. Bardzo ładne czyste pokoje, dwuczęsciowe- częśc dla rodziców i dla dzieci, balkon z widokiem na basen, łazienka z wanną, czyste, sprzatane codziennie, bardoz miła obsługa.

Naszą wizytówką są smaczne i obfite posiłki, wielokrotnie docenione w opiniach naszych Gości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wypoczynku z dziećmi. Oferujemy wypoczynek w ciszy i spokoju, wśród zieleni i kwiatów. Zapewniamy parking dla samochodów naszych gości oraz miejsce do grillowania, altankę, kuchnię letnią dla gości, plac zabaw dla dzieci, stół do tenisa, wypożyczalnię rowerów. Na terenie obiektu udostępniamy bezprzewodowy internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *