Przydadzą Się Do Szkoły

Studentka uniwersytetu gdańskiego, wydziału ekonomicznego. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie podstawówki oraz szkoły średniej. W przeszłości nie byłem jakimś mistrzem matematyki i sam miałem z nią drawback, jednak dzięki wspaniałym nauczycielom i ciężkiej pracy zrozumiałem, jak działa Królowa Nauk. Wynikiem jest zdanie matury podstawowej na 96%.

Jestem cierpliwy, uważam, że każdy jest w stanie nauczyć się matematyki, wszystko zależy od podejścia i czasu spędzonego przy zadaniach. Przygotuje dobrze do sprawdzianów z danego działu, ale również do matury i tego typu egzaminów. Korepetycje z matematyki do zakresu matury podstawowej, preferuję bardziej dni w tygodniu, czasem mnie nie ma w Poznaniu na weekendy – korepetycje matematyka Gdańsk

Stworzyliśmy również obiektywny rating korepetytorów m.in. Na podstawie sprawdzonych referencji, który ma na celu ułatwienie Ci dokonania wyboru godnego zaufania korepetytora. Portal korepetycje.edu.pl pomaga również korepetytorom znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Jestem studentem trzeciego roku Chemii Budowlanej na AGH. Jako korepetytor chcę uczyć samodzielności w operowaniu zdobytą wiedzą oraz pewności siebie w wykonywaniu przez ucznia zadań. Tłumaczę wszelkie mechanizmy na zasadzie alegorii z życia codziennego, aby łatwiej było zrozumieć dane zagadnienie. Jeśli chodzi o kontakt poza zajęciami, jestem dostępny codziennie. Jestem absolwentem matematyki na Politechnice Gdańskiej Współpracowałem z ponad a hundred and fifty.

Motywujemy naszych uczniów, podkreślamy ich mocne strony i pracujemy nad słabszymi. Wszystko po to, żeby oprócz przekazanej wiedzy, wzmocnić ich pewność siebie i wiarę w swoje możliwości. W gronie naszych korepetytorów znajdują się osoby, które specjalizują się w pracy z młodszymi dziećmi, z nastolatkami lub osobami dorosłymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda z tych grup wymaga innego podejścia i komunikacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. Możliwe są zarówno zajęcia w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zawsze staramy się dobrać najbardziej odpowiadający termin zajęć. Tak, nauczyciel z uczniem wymieniają się swoimi numerami na pierwszych zajęciach, jest on dostępny również dla rodzica. Czas trwania zajęć to 2 godziny (120 min.), ich ceny są podane w Cenniku. Dopuszczamy możliwość krótszych zajęć dla najmłodszych pociech.