Przewozy meleksem w Łebie

W skład kompleksu wchodzi budynek składający się z części hotelowej, przestronnej stołówki i sali telewizyjnej oraz 23 murowane domki kempingowe na ogrodzonym terenie o powierzchni 1,eight ha. Na pewno chętnie korzystać będą z placu zabaw przeznaczonego specjalnie dla naszych najmłodszych gości. Podczas zabawy w piaskownicy, czy na huśtawce poznają nowych kolegów i koleżanki. Jeżeli macie Państwo już dość wygrzewania się na słońcu to zapraszamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Dysponujemy boiskiem ze złocistym nadmorskim piaskiem, na którym, przy blasku zachodzącego słońca proponujemy zawody w siatkówkę plażową.

Oddaliśmy do dyspozycji 3 melex-y sześcioosobowe oraz 1 czteroosobowy aby umilić Państwu pobyt w naszej miejscowości. Na większość pojazdów meleks łeba możemy wystawić również certyfikat homologacji. Wówczas taki pojazd, w zależności od wyposażenia, osiąga prędkość 33 lub 43km/h, jednak w tym wypadku powstaje już obowiązek zarejestrowania pojazdu. Co do uprawnień to są takie identical jak w przypadku pojazdów wolnobieżnych. Niestety duże wymiary dają o sobie znać w zatłoczonym mieście. Parkowanie w centrum nawet z systemem automatycznego parkowania jest problematyczne, ponieważ BMW iX jest dłuższe od większości miejsc parkingowych.

A jak tam dotrzeć, oczywiście najlepiej zamawiając Łeba Meleks. Tanie przejazdy melexem na wydmy to coś co oferujemy od lat. Dlatego najlepiej zadzwonić po Melex Łeba a my zjawimy się w ciągu chwili by szybko i tanio podwieźć Was pod similar drzwi Słowińskiego Parku Narodowego. Nasi Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody.

Przewozy meleksem w Łebie pomogą Ci w pełni cieszyć się urlopem. Odbierzemy Cię z lotniska/dworca i przetransportujemy do hotelu – nie ma znaczenia, czy będziesz sam, z drugą połówką, z rodziną czy z grupą znajomych. Wyślemy odpowiednio przystosowany samochód lub busik, tak by wszyscy szybko, komfortowo i bezpiecznie dotarli na miejsce. Pod koniec 2021 roku firma wprowadziła na rynek zupełnie nowego SUVa zaprojektowanego od początku jako auto elektryczne. Mowa o BMW iX. Samochód ten jest przedstawicielem SUVów klasy średniej. Oznacza to, że jest dłuższy od BMW X5 i nieco krótszy od BMW X7.

Plenerowa galeria rzeźby kaszubskiej w Helu nabiera kształtów. Niedawno informowaliśmy, że prace zostały zakończone oraz trafiła tam „Rzepka” czyli rzeźba wpisana do księgi Rekordów Guinnessa. Maszopów w Helu rozpoczął się pod koniec września i trwał do końca listopada. Pierwsza połowa grudnia to czas na prace poprawkowe – m.in. Dla chętnych na przepłynięcie się po jeziorze Łebsko czeka możliwość skorzystania ze statku. Na początku szlaku możecie wsiąść na statek i przepłynąć około 3,5 km do Muzeum Wyrzutni Rakiet.