Popularne drukarki i kserokopiarki

Status Platynowego Partnera to kolejny poziom partnerstwa, który osiągnęła nasza firma, co pokazuje wysoki normal obsługi gwarantowany przez naszych specjalistów. Zadowolenie Klientów to nasz priorytet, dlatego cieszymy się, że te starania zostały dostrzeżone. Dziękujemy Klientom za zaufanie jakim nas obdarzają, a firmie Brother za docenienie i wynagrodzenie naszego zaangażowania i pracy włożonej w rozwój marki i rzetelną obsługę klienta. Sukces ten z pewnością przełoży się na jeszcze wyższą jakość oferowanych usług oraz zapewni naszym Klientom dostęp do szerszej i korzystniejszej oferty produktowej.

Realizujemy przegląd sprzętu zgodnie z zaleceniami producentów, jednocześnie wykonując drobne naprawy, konserwację oraz wymianę zużytych elementów drukarki. Wszelkiego rodzaju akcesoria biurowe mają to do siebie, że odmawiają posłuszeństwa w najmniej odpowiednich momentach. Czego by złego nie mówić o humorach urządzeń odpowiedzialnych za drukowanie, często winę za ich usterki ponoszą użytkownicy. W szczególnej grupie ryzyka znajdują się atramentówki. Często słyszę, że drukarka nie drukuje przez zaschnięty tusz.

Przede wszystkim zależy to od naszych oczekiwań względem nowego sprzętu, a także budżetu, który chcemy na niego przeznaczyć. Zwykłe drukarki będą najtańszym rozwiązaniem i dobrze sprawdzą się w przypadku sporadycznego użytkowania prywatnego. Jeśli dodatkowo chcemy mieć możliwość zeskanowania dokumentu, warto wybrać urządzenie wielofunkcyjne, które będzie skanerem do domu z opcją drukowania. Gdy zależy nam na innych funkcjach, takich jak np. Wysyłanie i odbieranie faksów, wybierzmy taki model, który je posiada. Warto mieć jednak na uwadze to, że drukarki z wielozadaniowe są nieco większe.

Tymczasem proponowane przez nas zamienniki tuszów i tonerów nie ustępują jakością oryginałom, natomiast są od nich zdecydowanie tańsze. Dlatego też są bardzo dobrą propozycją, dla każdego, kto ceni sobie oszczędność. Dodaj pliki do druku lub wyślij e-mail a system zajmie się resztą. W sekcji „Drukarki canon” sprawdź, czy dodane urządzenie znajduje się na liście. Zaznacz opcję „Renderuj zadania wydruku na komputerach klienckich”.

Profesjonalne drukarki fotograficzne udostępniają funkcjonalność, która pozwala na w pełni swobodną pracę z wydrukami i uzyskiwanie bezkompromisowych rezultatów. Przykładem jest stosowanie wielo kolorowych systemów atramentów, takich jak przykładowo 8-atramentowy system barwnikowy Canon PIXMA PRO czy aż 12 w przypadku kserokopiarki Canon imagePROGRAF Pro. Stosowanie wielo kolorowych systemów atramentu pozwala na niezwykle precyzyjne odwzorowywanie przejść tonalnych i reprodukowanie niuansów kolorystycznych. Drukarka fotograficzna A3+ zaprojektowana dla zaawansowanych użytkowników oraz miłośników fotografii, którzy tworzą wydruki w domu czy studiu fotograficznym. Model oferuje system osobnych 8-kolorowych atramentów barwnikowych oraz łączność Wi-Fi, a wszystko to zamknięte w nowoczesnej i eleganckiej obudowie. W kolorowych drukarkach nie używa się mieszania barw RGB, czyli kolorów czerwonego, zielonego i niebieskiego, tak jak w monitorach.

Najbardziej rozbudowany wśród przemysłowych drukarek atramentowych system automatycznego mycia głowicy drukującej po zakończeniu pracy wraz z odłączeniem zasilania po zakończeniu w pełni autonomicznego procesu. Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, oferuje najniższe…

Najwyższą oceną jaką może otrzymać firma jest 5 gwiazdek. Niewielka liczba przedsiębiorstw może poszczycić się tytułem.Wyróżnione firmy muszą cechować się najwyższą jakością oferty programowej. Lexmark wyróżniono za program Lexmark Connect opierający się na dostosowaniu do modelu działania partnera biznesowego oraz jego bazy klientów. Lexmark po raz kolejny został doceniony przez firmę badawczą Quocirca, zajmującą się globalnym drukiem oraz analizą rynku branży, tym razem w zakresie druku w chmurze. Wyróżnienie przyznano Lexmarkowi za dalsze inwestycje w rozwój oferty rozwiązań chmurowych, w tym Lexmark Cloud Print Management oraz Cloud Fleet Management. Celem producenta jest tworzenie najlepszych produktów w branży, gwarantujących klientom satysfakcję oraz spełniających ich wysokie wymagania.

Sprawdź, ile możemy zrobić dla Twojej firmy – a gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej i skupisz się na rozwoju swojego biznesu. Wiesz o nim wszystko, a my wiemy wszystko o drukowaniu. Markor to ponad 10 lat doświadczenia w dostarczaniu najwyższej jakości usług serwisu. Nie martw się o przyszłość, dzięki technologii która sprosta aktual….. Wielofunkcyjne urządzenie laserowe mono Ricoh IM 2702 Jedno z najnowszych urządzeń wielofunkcyj.