Mama i Noworodek Gdańsk

Szkoła rodzenia jest profesjonalną formą przygotowania do macierzyństwa i ojcostwa. Programy realizowane w ramach zajęć obejmują świadomą ciąże, przebieg porodu i aktywny w nim udział, a także wiedzę o tym, jaka jest rola ojca uczestniczącego w porodzie rodzinnym. Uczestnicy dowiedzą się również jak odpowiednio pielęgnować noworodka, poznają zalety karmienia piersią oraz uzyskają wiedzę, jak radzić sobie z problemami dotyczącymi laktacji.
Na zajęciach w szkole rodzenia dowiesz się m.in. także jakie ćwiczenia w ciąży możesz wykonywać oraz gdzie wykonać najlepsze KTG w Gdańsku.
 Prowadzimy poradnie z umową z Narodowym Funduszem Zdrowia dla dorosłych jak również dzieci. - Szkoła rodzenia pozwala matkom i ojcom uwierzyć we własne siły, zdobyć odpowiednią wiedzę i przygotować psychicznie i fizycznie na przyjęcie nowego członka rodziny - podkreśliła położna. Świadczymy usługi medyczne osobom zainteresowanym zmianą trybu życia oraz tym, które chcą o siebie zadbać zarówno fizycznie, jak i psychicznie.
Bezpłatna Szkoła Rodzenia w Gdańsku „Mama i Noworodek”


 E-mail: kontakt@szkolarodzeniagdansk.pl

 Tel.: 606 11 35 40

 80-175 Gdańsk
ul. Jabłoniowa 29B