Magserwis – Gdański serwis RTV

Czas naprawy telewizorów wynosi obecnie średnio 2-3 dni. Często sprzęt jest gotowy już następnego dnia. W wyjątkowych wypadkach czas naprawy przekracza 3 dni. Gwarantujemy nowoczesne i profesjonalne zaplecze serwisowe. Wybierając nasz serwis możecie liczyć na miłą obsługę, doświadczonych i zaangażowanych pracowników, a co za tym idzie – prawidłową diagnozę i naprawę uszkodzonego sprzętu RTV dowolnej marki. 
Satysfakcja Klienta jest naszym podstawowym celem. Codziennie staramy się podnosić nasze kwalifikacje, by zaspokoić ciągle rosnące potrzeby naszych Klientów. Staramy się podejmować naprawy nawet tych egzemplarzy, których naprawa jest na granicy opłacalności. Za każdym razem staramy się dogadać z potencjalnym Klientem, zaproponować opłacalną usługę.
Przyjdź do nas i oddaj swój sprzęt w pewne ręce. Profesjonalne wyposażenie warsztatu, sprzęt diagnostyczny i pomiarowy oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje zadowolenie z wykonanych usług. Naprawa sprzętu elektronicznego, telewizorów, DVD, Audio, komputerów
Serwis główny
Gdańsk I – ul. Galaktyczna 27

58 554 54 39

serwis@magserwis.pl

Godziny otwarcia: pon. – pt. 9:00 – 17:00