Korepetycje w Twoim mieście

Jeśli szukasz efektywnej nauki w ludzkiej atmosferze to dobrze trafiłeś! Stworzyłam autorski program nauczania do matury z matematyki – 100 percent zdawalność. Skoro tu jesteś to zapewne chcesz dostać się na wymarzone studia! Mogę Ci to ułatwić, oferując sprawdzoną i profesjonalną pomoc w przygotowaniu do matury! Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.

Przez to pośród uczniów mogą powstawać pewne nierówności. Nauczyciel musi w takim przypadku zadecydować, czy iść z materiałem dalej, czy czekać na osobę lub osoby, które mają jeszcze zaległości. W jednym i drugim przypadku ktoś będzie mniej lub bardziej pokrzywdzony – korepetycje z matematyki.

Profesjonalny korepetytor z matematyki (Gdańsk) może pomóc w nauczeniu się myśleć logicznie, ponieważ jest to podstawa do szkolenia we wszystkich zawodach. Warto jest zrozumieć logikę i w ten sposób matematyka zostanie przyjacielem dla Ciebie i Twoich dzieci. Uwielbiam kontakt z ludźmi oraz naukę szczególnie matematyki.

Pracuje głownie z dziećmi z problemami z tym przedmiotem, nie boję się wyzwań. Wszyscy moi podopieczni poprawili swoje oceny średnio o 2 stopnie oraz nabrali pewności siebie. Moimi uczniami głownie są moi znajomi, młodsza siostra oraz jej znajomi, czyli dzieci i młodzież na różnych szczeblach kształcenia. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości w materiale, przygotowaniu do egzaminów oraz w wyprzedzeniu materiału.

Oferuję korepetycje na poziomie podstawówki oraz szkoły średniej . Sposób nauczania dostosowuję indywidualnie do danej osoby. Wiedzę staram się przekazywać w sposób zrozumiały i logiczny. Ponadto korzystam ze wszystkich znanych mi trików ułatwiających naukę. Podczas spotkania panuje spokojna i miła atmosfera. Dzień dobry, Mam na imię Dawid, jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej na kierunku Analityki Gospodarczej.

Mam 4 rodzeństwa i nauka dzieci też mi nie jest obca. Jeżeli masz ochotę wiele się nauczyć i dobrze spędzić czas to zapraszam do kontaktu. Dzień Dobry, Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku biotechnologia.