Drukarki Biurkowe i Przemysłowe

Wszystkie drukarki canon, które obecnie oferujemy posiadają funkcję duplex. Dzięki trwałym, ceramicznym bębnom gwarantującym wysoką wydajność – nawet kilkukrotnie większą niż urządzenia w podobnym segmencie cenowym konkurencji. Drukarka od wielu lat jest jednym z podstawowych urządzeń biurowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail informacji handlowej/newslettera od spółki Moje Bambino Sp. Postaw na technologię, która będzie rozwijała się i zmieniała wraz z Twoją firmą.Zwiększ produktywność.

Pełna gama kolorowych i czarno-białych drukarek biurowych A3 i A4 Sharp została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb niemal każdej firmy i każdego budżetu. Oferujemy kompaktowe i przystępne cenowo drukarki biznesowe klasy podstawowej z inteligentnymi funkcjami zwiększenia wydajności, które są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Orginalne tusze drogie ale w moim przypadku wystarczaja na baaardzo dlugo w porownaniu do konkurencji. Jest to moja druga drukarka tej firmy, dobry stosunek ceny do jakosci. Drukarka atramentowa – idealna dla firmy, w której potrzeba wydrukowania dokumentów jest raczej sporadyczna, wydruki są wysokiej jakości. Drukarki atramentowe oraz przeznaczone do nich tonery są tańsze od drukarki laserowej – należy jednak pamiętać, że będą się dużo szybciej zużywać.

Kompaktowa i ekonomiczna drukarka igłowa do szerokości 254mm. Citizen CL-S521 drukarka etykiet do zastosowań biurowych i… MakerBot to jeden z najbardziej znanych producentów drukarek 3D w technologii FDM. Sprawdź różne modele urządzeń Brother, Samsung, HP czy Canon i wybierz ten, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Wymagamy od Państwa jedynie minimal podstawowych informacji a nasi specjaliści zajmą się całą procedurą wymaganą od naszych partnerów finansowych. Zacznij oszczędzać na druku z nowoczesnymi rozwiązaniami od Konica Minolta.

A to uchwyt na smartfon, a to miejsce na napoje… Tyle że nawet promocyjne oferty wymagają wydania kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu złotych. Zaopatrzenie gospodarstw domowych w opał budzi dziś emocje. Jak wygląda to kserokopiarka.

Urządzenia atramentowe Idealne do drukowania wszystkiego, od kolorowych zdjęć po dokumenty biznesowe. Zapewniają dużą liczbę wydruków w profesjonalnej jakości. Jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions i Pitney Bowes w Polsce.

W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy oprogramowania do zarządzania i rozliczania środowiska druku. Stacjonarnie można nas spotkać w Gdańsku, gdzie prowadzimy nasze biuro handlowe. Obsługujemy wiele podmiotów gospodarczych w tym regionie.